Хорватія

Столиця: Загреб

Хорватія - країна на півдні Центральної Європи. Країна займає 126 місце у світі за кількістю населення (трохи більше ніж 4 мільони) і 126 за площею. Країна - член Європейського Союзу з 2013 року. Офіційна валюта - хорватська куна. Одна куна дорівнює 100 ліпам.

Найкращий сайт пошуку проживання. Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 42 долари на Ваші подорожі. Забронюйте проживання за посиланням і отримайте 15 доларів на Ваші подорожі.

Столиця Хорватії - Загреб. Місто розташовано на берегах річки Сава. В столиці проживає майже четверта частина населення Хорватії.

Booking.com

Хорватія розташована на Балканському півострові й омивається водами Адріатичного моря. В складі Хорватії 1185 островів - з них заселені лише 66.

В Хорватії є 8 національних і 11 природних парків. На території країни є 10 об'єктів зі списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Хорвати - південнослов'янський народ. Офіційна мова - хорватська. Для письма хорвати використовують латинську абетку «гаєвицю». 87% населення - римо-католики.

Хорвати прибули на територію сучасної Хорватії в VI—VII столітті з території нинішньої південної Польщі та Західної України.