Трогір

Країна: Хорватія

Наші подорожі в цьому напрямку


Трогір - невеличке (населення трохи більше як 10 тисяч) історичне містечко на узбережжі Адріатики.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Місто розташоване на невеликому острові між материковою частиною Хорватії та островом Чіово.

Трогір (грец. Tragurion) було засноване грецькими колоністами з острова Віс у III столітті до н. е. Назва походить від грецького "tragos" (козел).

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Трогір має більш ніж 2300-річну міську традицію. Його культура була створена під впливом давніх греків, римлян і венеціанців.

Багато палаців, церков, веж і будинків збереглося в чудовому стані до наших днів.

В 1997 році історичний центр Трогіра занесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

05.07.2019 - 24.07.2019

Давно хотіли поїхати літом в Чорногорію, але якось не складалося. Цього року вирішили не відкладати планування літа і ще в лютому все розпланували. Три роки перед тим ми чудово відпочили в Хорватії - тому запланували на цей рік тиждень в Хорватії та тиждень в Чорногорії. До нас приєдналися друзі з якими ми відпочивали два роки перед тим в Албанії й наша родичка.

Подорож почали 5 липня. Виїхали зі Львова о 11:30, бо старша доця здавала в той день екзамен. Близько 4 були на КПП "Лужанка" - український кордон пройшли менше ніж за годину - угорські ж митники працювали дужжже повільно - в результаті ми витратили 5 годин на кордоні... О 20:00 покинули митницю - вечоріло, забронювали проживання в містечку Гайдубесермень на AirBnb за 68 євро. Виїхали по E579 на автобан M3 - місячну віньєтку для проїзду по угорським автобанам ми купили за 4780 форинти заздалегідь на цьому сайті. Звернули на E573 та о 21:40 поселились в наших апартаментах.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
05.07.2019 - 24.07.2019

Отже ми у Винище. Винище - село і невелика гавань за 19 кілометрів від Трогіра.

Це старе рибальське селище, яке налічує близько 850 постійних жителів. Кожний ранок на базарчику поряд з пляжем можна було зранку купити щойно зловлену рибу і креветки.

Віддаленість від "розкручених" туристичних місць сприяє спокійному сімейному відпочинку.

Чудові апартаменти на віллі Бруді ми забронювали ще в лютому за 355 євро на тиждень. Плюс 35 євро заплатили за Баріка. На віллі є 4 апартаменти - два апартаменти займали ми, ще одні апартаменти були вільні, господарі живуть у Спліті - приїжджають на віллу тільки на вихідні. Вілла була майже повністю в нашому розпорядженні. Коли господар казав, що можна безкоштовно користуватися мангалом і дровами - він мабуть не думав, що ми кожний вечір будемо готувати вечерю на мангалі...  

Читати далі

05.07.2019 - 24.07.2019

Тиждень в Винище пролетів як один день і от ми вже в дорозі до чорногорського міста Бар. Винище, Бар - якийсь "алкотур" виходить...  

З Винище виїхали о 8 ранку. В Marina перетнули 8 дорогу і через Pozorac і Dograde виїхали на 58 дорогу.

За Prapatnica з'їхали в напрямку Prgomet і виїхали на автобан E65 - за проїзд автобаном заплатили 70 хорватських кун.

За Mali Prolog звернули на 425 дорогу, потім на 8

і виїхали до моря.

Перед 11 ми вже були на кордоні з Боснією і Герцоговиною - 20 хвилин і ми в Боснії.

Заправились - ціни на пальне нижчі ніж в Хорватії й Чорногорії. 20 хвилин в Боснії і Герцоговині й ми вже на хорватському кордоні - ще 10 хвилин і ми знову в Хорватії.

Читати далі