Шибеник

Країна: Хорватія

Наші подорожі в цьому напрямку


Шибеник найстаріше хорватське місто на Адріатиці. Місто розташовується в мальовничій бухті, у гирлі річки Крка - на місці впадіння річки Крка в Адріатичне море.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Перша згадка про місто датована 1066 роком. Проте археологічні розкопки в фортеці Святої Анни вказують, що це місце було заселено задовго до приходу на ці землі хорватів.

Міське право Шибеник отримав у 1298 році. Зараз населення міста трохи більше ніж 50 тисяч.

Фортифікаційні споруди Шибеника збереглися в непоганому стані. Вхід з моря в канал Святого Анте захищає фортеця Свято Миколая. Фортеця Святого Миколая внесена в список об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Фортеця Святого Михайла (раніше відома як фортеця Святої Анни) розташована на крутому пагорбі над старовинним історичним центром міста.

З північного боку Шибеник захищають дві фортеці: фортеця Святого Івана і Фортеця Бароне. Фортеці було побудовано в 1646 році всього за 58 днів. Фортеця Святого Івана названа на честь церкви Святого Івана, побудованої на цьому пагорбі в 15 столітті.

Booking.com

Фортеця Бароне відома також як фортеця Шубичевак. Довгий час фортеця мала ім'я свого головного захисника, барона Крістофа фон Дегенфельда.

 

Старе місто характерне маленькими вуличками. В місті багато церков - серед яких виділяється Собор Святого Якова, побудований в період з 1431 до 1536 років. Собор внесено в список об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Наші подорожі в цьому напрямку

29.07.2016 - 16.08.2016

Також ми ознайомились з цінами на пальне: найдешевше пальне - в Україні, а найдорожче - в Хорватії.

За день до подорожі ми почали готувати до поїздки нашого песика: зробили в ветеринара йому довідку про стан здоров'я (ветеринарна форма №1), поїхали в львівський аеропорт і поміняли цю довідку на Міжнародний ветеринарний сертифікат. Отримати міжнародний ветеринарний сертифікат можна в будь-якому прикордонному пункті пропуску, де є ветеринарна служба, але ми вирішили не губити час і оформили його заздалегідь.

Також за день до поїздки ми розіслали в AirBnb запити на проживання в Угорщині. Ми не знали скільки часу загубимо на кордоні, тому розіслали запити від кордону до Будапешта. До подорожі все було готово...

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
29.07.2016 - 16.08.2016

Основна туристична розвага на Муртері - це подорож на кораблику національним парком Корнати. Архіпелаг Корнати включає 140 островів і займає площу майже 320квадратих кілометрів. Він отримав свою назву від найбільшого острова - Корнат. Національний парк Корнати охоплює 89 островів і займає площу 220 квадратих кілометрів. Але наші діти не хотіли плисти на кораблі, тому ми вирішили відвідати національний парк Крка.

Читати далі

29.07.2016 - 16.08.2016

Продовжуємо розповідь про наш відпочинок на чарівному узбережжі Хорватії.

Чергових кілька днів на пляжі було цілком достатньо щоб нас знову покликала дорога, цього разу до старовинного містечка Шибеник, яке розташоване всього за 35 кілометрів від Муртера. Шибеник - найстаріше хорватське місто на Адріатиці.

Місто розташовується в мальовничій бухті, у гирлі річки Крка - на місці впадіння річки Крка в Адріатичне море.

Перша згадка про місто датована 1066 роком. Проте археологічні розкопки в фортеці Святої Анни вказують, що це місце було заселено задовго до приходу на ці землі хорватів.

Читати далі