Ватикан

Столиця: Ватикан

Наші подорожі в цьому напрямку


Ватикан (італ. Stato della Città del Vaticano) - найменша держава на планеті Земля! Площа країни всього 0,44 квадратних кілометра.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Ватикан - теократична держава, керована Святим Престол. Сувереном Святого Престолу, в руках якого зосереджені абсолютна законодавча, виконавча і судова влада, є Папа Римський. Папа Римський обирається кардиналами на довічний термін.

Іноземні посольства і представництва, акредитовані при Святому Престолі, зважаючи на малу територію Ватикану, розміщені в Римі (включаючи й посольство Італії).

Папська держава утворилася у VIII столітті. Найбільшого розквіту вона зазнала в XVI столітті.

В 1929 році Папську державу відновили в теперішніх межах і з теперішньою назвою - Держава-Місто Ватикан. Назву було взято від назви Ватиканського пагорба, на якому розташована держава.

Грошова одиниця Ватикану - євро. На аверсі монет карбують портрет глави держави - Папи Римського.

Наші подорожі в цьому напрямку

06.08.2015 - 26.08.2015

Після останньої подорожі до Риму минуло кілька днів, в які ми ніжилися на морі, перш ніж ми знов запланували відвідини «вічного міста». Правду кажучи, цьому трохи посприяла ще й похмура погода, яка була не дуже доброю для відпочинку на пляжі. І ось ми сіли на потяг і трошки більше як за годину були неподалік Ватикану - на станції Roma San Pietro.

Трапилось так, що якраз була неділя і Папа Франциск проголошував свою недільну проповідь. Площа перед базилікою Св. Петра була заповнена людьми, а папа проголошував проповідь з вікна свого палацу.

Далі ми пішли до замку Святого Ангела (Castel Sant'Angelo). Знаходиться він неподалік Ватикану і вражає своїми розмірами та величчю.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.