Ватикан

Країна: Ватикан

Наші подорожі в цьому напрямку


Держава-Місто Ватикан - найменша держава на планеті Земля! Ватикан знаходиться на території міста Рим. Площа міста-країни всього 0,44 квадратних кілометра. У Ватикані проживає близько 800 осіб.

Назва міста-держави походить від Ватиканського пагорба на якому розташовано Ватикан. Саме на Ватиканському пагорбі в 67 році був розп'ятий Святий Петро. На місці поховання Святого Петра в 326 році побудували базиліку. В 1506 році базиліку знесли і почали будувати Собор Святого Петра (італ. Basilica di San Pietro). Будівництво собору тривало 120 років - протягом цього часу правило 20 Римських Пап.  Базиліка Святого Петра - найбільший християнський храм світу і найбільша будівля Ватикану - базиліка може вмістити близько 20 тисяч осіб.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Перед Собором Святого Петра розбита грандіозна площа - Площа Святого Петра. Посеред площі стоїть 322 тонний обеліск, привезений з Єгипту ще в 37 році. Площу обрамляє напівкругла Колонада Тосканського ордера.

Кордони Ватикану, довжиною 3,2 кілометра, позначені давніми мурами.

Впродовж століть Папська Держава залучала найталановитіших митців для оздоблення палаців і церков. В результаті впродовж століть була зібрана величезна колекція мистецьких творів - зараз ці витвори мистецтва виставляються в Ватиканському музеї.

Наші подорожі в цьому напрямку

06.08.2015 - 26.08.2015

Після останньої подорожі до Риму минуло кілька днів, в які ми ніжилися на морі, перш ніж ми знов запланували відвідини «вічного міста». Правду кажучи, цьому трохи посприяла ще й похмура погода, яка була не дуже доброю для відпочинку на пляжі. І ось ми сіли на потяг і трошки більше як за годину були неподалік Ватикану - на станції Roma San Pietro.

Трапилось так, що якраз була неділя і Папа Франциск проголошував свою недільну проповідь. Площа перед базилікою Св. Петра була заповнена людьми, а папа проголошував проповідь з вікна свого палацу.

Далі ми пішли до замку Святого Ангела (Castel Sant'Angelo). Знаходиться він неподалік Ватикану і вражає своїми розмірами та величчю.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.