Ватикан

Країна: Ватикан

Держава-Місто Ватикан - найменша держава на планеті Земля! Ватикан знаходиться на території міста Рим. Площа міста-країни всього 0,44 квадратних кілометра. У Ватикані проживає близько 800 осіб.

Назва міста-держави походить від Ватиканського пагорба на якому розташовано Ватикан. Саме на Ватиканському пагорбі в 67 році був розп'ятий Святий Петро. На місці поховання Святого Петра в 326 році побудували базиліку. В 1506 році базиліку знесли і почали будувати Собор Святого Петра (італ. Basilica di San Pietro). Будівництво собору тривало 120 років - протягом цього часу правило 20 Римських Пап.  Базиліка Святого Петра - найбільший християнський храм світу і найбільша будівля Ватикану - базиліка може вмістити близько 20 тисяч осіб.

Найкращий сайт пошуку проживання. Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 42 долари на Ваші подорожі. Забронюйте проживання за посиланням і отримайте 15 доларів на Ваші подорожі.

Перед Собором Святого Петра розбита грандіозна площа - Площа Святого Петра. Посеред площі стоїть 322 тонний обеліск, привезений з Єгипту ще в 37 році. Площу обрамляє напівкругла Колонада Тосканського ордера.

Кордони Ватикану, довжиною 3,2 кілометра, позначені давніми мурами.

Впродовж століть Папська Держава залучала найталановитіших митців для оздоблення палаців і церков. В результаті впродовж століть була зібрана величезна колекція мистецьких творів - зараз ці витвори мистецтва виставляються в Ватиканському музеї.

Наші подорожі в цьому напрямку

Бон джорно, Італія! (Частина 4)

06.00.2015 - 26.00.2015

Чудовий Рим: cобор Святого Петра, собор Святого Павла, замок Святого Ангела, Ватикан...

Читати далі