Північна Македонія

Столиця: Скоп'є

Північна Македонія - країна Південно-Східної Європи розташована на Балканському півострові. Країна займає 145 місце у світі за кількістю населення (трохи більше ніж 2 мільйони) і 145 за площею. Офіційна валюта - македонський денар. Один денар дорівнює 100 дені.

Найкращий сайт пошуку проживання. Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 42 долари на Ваші подорожі. Забронюйте проживання за посиланням і отримайте 15 доларів на Ваші подорожі.

Скоп'є - столиця та найбільше місто (трохи більше півмільйона чоловік) Північної Македонії. Місто розташовано у долині річки Вардар і оточене горами.

Booking.com

В Північній Македонії є 3 національні парки. Македонське місто Охрид включено в список об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО. 64% населення - македонці, а 25% - албанці. Тому в державі є дві офіційні мови - македонська та албанська. Македонська мова використовує абетку на основі кирилиці. 67% населення - православні, 30% - мусульмани.

Македонці - південнослов'янський народ. Слов'янські племена з'явилися на території сучасної Північної Македонії на початку VII століття.

Міста: