Замостя

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Замостя - невелике містечко (близько 70 тисяч населення) в південно-східній Польщі.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Замостя засновано Яном Замойським у 1579 році. Місто було побудовано відповідно до італійської теорії "ідеального міста" за планом італійського архітектора Бернардо Морандо.

Замостя залишається чудовим прикладом ренесансного міста кінця XVI століття. Місто зберігає свій оригінальний план вулиць, фортифікаційні споруди та велику кількість оригінальних будівель, що поєднують венеціанські та центральноєвропейські архітектурні традиції.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Історичний центр Замостя був внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 1992 році.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

20.06.2014 - 22.06.2014

Хочемо розповісти про те, що ще цікавого можна побачити в Польщі, або куди поїхати на вихідні. Якось ми влітку захотіли трішки розвіятись і щоб дуже далеко їхати  проглянули що є цікавого недалеко від Львова і зупинили свій вибір на Замості та Любліні. Купили за 800 гривень (на 4-х осіб) квитки по маршруту Львів  Томашів-Любельський на Infobus.

В день від'їзду зраненька сіли в автобус і поїхали в напрямку кордону. Не встигли від'їхати від Львова й в автобусі почався активний рух - досвідчені й мабуть постійні пасажири автобуса активно "розпихали" сигарети по всіх закутках автобуса. Деякі пані не те що не переймалися, а здається і не помічали інших пасажирів - одна пані запихала сигарети пасажирам під крісла, друга пані ховала сигарети десь під спідницю.   Нарешті вони розклали весь товар і можна було трохи "покимарити". При наближенні до кордону "постійні пасажири" знову активізувалися - почали дзвонити "постійним пасажирам" з інших автобусів, які вже стояли на кордоні, та емоційно обговорювали хто сьогодні "на зміні". Кордон пройшли за три години - це був найспокійніший час в поїздці.   Після перетину кордону пані активно збирали товари по автобусу - не всі товари вдалося витягнути без втрат - одну пачку сигарет ніяк не вдавалось витягнути з-за панелі - в результаті троє людей долучились до виколупування цієї будолашної пачки і таки виколупали її - правда в вигляді тютюну... "Постійні пасажири" вийшли в Томашові і в автобусі настала незвична тиша. 

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.