Торунь

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Торунь (пол. Torun) - це місто на півночі Польщі, на річках Вісла і Дрвенца. Станом на 2016 рік населення міста становить трохи більше ніж 200 тисяч.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Торунь - одне з найстаріших міст Польщі. В 1231 році у ці краї прибули лицарі Тевтонського ордену. Перше поселення тевтонці заклали в околицях теперішнього села Старий Торунь (приблизно 7,5 км на захід від сучасного міста), але поселення постійно затоплювалось під час повеней, тому в 1236 році тевтонці перенесли його на місце теперішнього Старого Міста, а в 50-х роках ХІІІ століття почали будівництво замку. Місто активно розвивалось і в 1264 році зі східного боку Старого Міста почали будівництво Нового Міста Торунь.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

З 1264 по 1411 рік Торунь входив до складу Ганзейського торговельного союзу. Протягом різних періодів часу місто було частиною Польщі, Пруссії та Німеччини.

У 1997 році середньовічну частину міста було внесено в список об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Торунь - батьківщина астронома Миколая Коперника.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

27.12.2017 - 04.01.2018

Для того щоб гідно зустріти Новий 2018 рік ми за кілька місяців  почали планувати нашу новорічну мандрівку. Як завжди зимою хочеться трохи тепла, тому було бажання поїхати на південь. Ми навіть знайшли дешеві квитки на літак до Мілана, прикинули приблизний маршрут: Бергамо, Верона, Флоренція, Болонья. Але коли ми порахували вартість проживання, то зрозуміли, що цього року потрібно шукати більш бюджетний варіант . Також ми думали про подорож в напрямку Відня, але ціни на проживання на Новорічні свята в цьому місці починалися від 100 доларів за добу. І тому, як і рік перед тим, ми вирішили їхати до Польщі. Для початку ми забронювали апартаменти в Варшаві (358 польських злотих за дві ночі на Booking), Торуні (249.24 долари США за чотири ночі на AirBnb) і Кракові (104 долари США за дві ночі на AirBnb). Мандрівку спланували так, щоб подорожувати тільки поїздом - заздалегідь купили квитки на потяги на сайті Укрзалізниці і Intercity.pl. До мандрівки готові! 

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.