Сандомир

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Сандомир (пол. Sandomierz) - невелике (25 тисяч мешканців) місто на південному сході Польщі. Місто розташоване на семи пагорбах, на берегах Вісли. Через розміщення на семи пагорбах місто називають "малий Рим".

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Назва міста, ймовірно, походить від давньопольського Sedomir, що складається з Sedzi- (від дієслова sadzic — «судити») і mir («мир»). Тому українською існує ще одна назва міста Судомир.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Сандомир є одним з найстаріших, найгарніших і найбільш історично значущих міст в Польщі. Перша письмова згадка про Сандомир датована 1112 роком і вже тоді місто згадувалось як місто рівне Кракову і Варшаві. В 1286 році місто отримала Магдебурзьке право.

Сандомир має велику кількість пам'яток, а Старе Місто утворює історичний архітектурно-урбаністичний і ландшафтний ансамбль.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

08.04.2017 - 10.04.2017

О 14:05 наш автобус вирушив з Перемишля, а вже о шостій вечора ми були в Сандомирі. По дорозі до наших апартаментів виконали “обов’язкову програму» (закупили ліки родичам) і  їжу в супермаркеті. Були трохи стомлені, тому перенесли наше знайомство з Сандомиром на наступний день.

Зранку ми вирушили в напрямку Сандомирського замку. Весна - навколо все розквітає!

Сандомир розташований на семи пагорбах - звідси неофіційна назва Сандомира - "малий Рим". Так що будьте готові до постійного руху вверх-вниз. 

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.