Ряшів (Жешув)

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Ряшів (пол. Rzeszów) - найбільше місто південно-східної Польщі, пролягає на берегах річки Віслок. В Україні Ряшів часто називають на польський штиб - Жешув. Це найближче до українського кордону, всього 90 кілометрів, велике місто.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Перші слов'яни з'явилися в цих краях ще в V столітті. В ХІ - ХІІІ століттях місто було під владою Руських князів. Вважається, що один з внуків короля Данила Галицького, Андрій чи Лев ІІ, надали Ряшеву міське право.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Старе місто невелике - найбільш вражаючи виглядає, побудована в 1591 році, Ратуша.

Обов'язково відвідайте середньовічний (XVI століття) замок роду Любомирських.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

28.08.2014 - 31.08.2014

Одного разу ми запланували поїздку до Польщі, але хотілося поїхати так, щоб і недалеко, фізично неважко і цікаво для нас і дітей. І ми почали шукати цікаві об’єкти. Спочатку нас зацікавив замок в Красичині, який знаходиться в 17 кілометрах від Перемишля. Далі ми запланували подорож до Ряшева (Жешува). Та перед Жешувом ми вирішили відвідати замок у Ланьцуті. Завчасно забронювали проживання в Красичині та Жешуві на Booking, купили квитки на потяг на "Pol Regio" і квитки на автобус з Жешува до Львова та з нетерпінням чекали запланованого дня подорожі.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
28.08.2014 - 31.08.2014

В Ряшеві (Жешуві) ми забронювали апартаменти на Booking (300 польських злотих за дві ночі), а наш господар люб'язно погодився нас зустріти на вокзалі, тому до апартаментів ми добралися дуже швидко.

Ми поселилися в апартаментах Dream Time - вони нам сподобалися тому, що мають дуже зручне розміщення поряд з Жешувським замком, і є недалеко від центру міста. Наші апартаменти складалися з кімнати (з мезоніном) і кухні.

Читати далі