Мальборк

Країна: Польща

Місто було побудоване в Пруссії навколо фортеці Ordensburg Марієнбург, яка бла заснована в 1274 році на східному березі річки Ногат тевтонськими лицарями. І замок і місто (названий Марієнбург на німецькій мові і Malborg або Мальборк польською мовою) були названі по імені їх покровительки, Діви Марії. Цей укріплений замок став резиденцією Тевтонського ордена і найбільшою готичною фортецею Європи.

Найкращий сайт пошуку проживання. Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 42 долари на Ваші подорожі.

Під час Тринадцятилітньої війни (1454 - 1466 роки) польські війська осаджували замок багато місяців, а місто кілька разів переходив з рук у руки. Після поразки Тевтонських рицарів під Грюнвальдом резиденція Великого магістра піддалася тривалій облозі. Місто Марієнбург було зруйноване, але сам замок захопити так і не вдалося. В 1456 році магістр передав замок в сплату боргу богемським найманцям і переїхав до Кенігсбергу, а найманці перепродали його польському королю Казимиру IV. Так замок опинився у складі Речі Посполитої.

Booking.com

При безперервному будівництва протягом майже 230 років, замковий комплекс це фактично три замки об'єднані в один. Класичним прикладом середньовічної фортеці, це найбільший в світі цегляний замок і один з найбільш вражаючих в своєму роді в Європі. Замок був в процесі відновлення німцями, коли почалася Друга світова війна. Під час війни замок був більш ніж на 50% зруйнований. Відновлення триває ще й до сьогодні. Замок і його музей перераховані в якості одного з об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.