Люблін

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Люблін - 9 за кількістю населення (близько 350 тисяч) місто Польщі.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Перша писемна згадка про Люблін датована 1198 роком.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

У 1569 році в Любліні була підписана Люблінська унія - угода про об'єднання Королівства Польського та Великого князівства Литовського в єдину федеративну державу — Річ Посполиту.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

20.06.2014 - 22.06.2014

Хочемо розповісти про те, що ще цікавого можна побачити в Польщі, або куди поїхати на вихідні. Якось ми влітку захотіли трішки розвіятись і щоб дуже далеко їхати  проглянули що є цікавого недалеко від Львова і зупинили свій вибір на Замості та Любліні. Купили за 800 гривень (на 4-х осіб) квитки по маршруту Львів  Томашів-Любельський на Infobus.

В день від'їзду зраненька сіли в автобус і поїхали в напрямку кордону. Не встигли від'їхати від Львова й в автобусі почався активний рух - досвідчені й мабуть постійні пасажири автобуса активно "розпихали" сигарети по всіх закутках автобуса. Деякі пані не те що не переймалися, а здається і не помічали інших пасажирів - одна пані запихала сигарети пасажирам під крісла, друга пані ховала сигарети десь під спідницю.   Нарешті вони розклали весь товар і можна було трохи "покимарити". При наближенні до кордону "постійні пасажири" знову активізувалися - почали дзвонити "постійним пасажирам" з інших автобусів, які вже стояли на кордоні, та емоційно обговорювали хто сьогодні "на зміні". Кордон пройшли за три години - це був найспокійніший час в поїздці.   Після перетину кордону пані активно збирали товари по автобусу - не всі товари вдалося витягнути без втрат - одну пачку сигарет ніяк не вдавалось витягнути з-за панелі - в результаті троє людей долучились до виколупування цієї будолашної пачки і таки виколупали її - правда в вигляді тютюну... "Постійні пасажири" вийшли в Томашові і в автобусі настала незвична тиша. 

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.