Ланьцут

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Ланьцут (пол. Lancut) невеличке містечко (18 тисяч жителів) на південному сході Польщі, всього за 85 кілометрів від кордону з Україною.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

В Ланьцуті знаходиться справжня перлина архітектури – замок Любомирських, а поруч – одна з найбільших колекцій карет у Європі.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

28.08.2014 - 31.08.2014

Одного разу ми запланували поїздку до Польщі, але хотілося поїхати так, щоб і недалеко, фізично неважко і цікаво для нас і дітей. І ми почали шукати цікаві об’єкти. Спочатку нас зацікавив замок в Красичині, який знаходиться в 17 кілометрах від Перемишля. Далі ми запланували подорож до Ряшева (Жешува). Та перед Жешувом ми вирішили відвідати замок у Ланьцуті. Завчасно забронювали проживання в Красичині та Жешуві на Booking, купили квитки на потяг на "Pol Regio" і квитки на автобус з Жешува до Львова та з нетерпінням чекали запланованого дня подорожі.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
28.08.2014 - 31.08.2014

В Ряшеві (Жешуві) ми забронювали апартаменти на Booking (300 польських злотих за дві ночі), а наш господар люб'язно погодився нас зустріти на вокзалі, тому до апартаментів ми добралися дуже швидко.

Ми поселилися в апартаментах Dream Time - вони нам сподобалися тому, що мають дуже зручне розміщення поряд з Жешувським замком, і є недалеко від центру міста. Наші апартаменти складалися з кімнати (з мезоніном) і кухні.

Читати далі