Красичин

Країна: Польща

Красичин - це село з населенням всього 440 чоловік. Село розташоване за 10 кілометрів від Перемишля. Але в цьому маленькому селі знаходиться один з найгарніших ренесансних замків на території Польщі.

Найкращий сайт пошуку проживання. Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 42 долари на Ваші подорожі. Забронюйте проживання за посиланням і отримайте 15 доларів на Ваші подорожі.

В XV столітті село називалось Слівніца (пол. Sliwnica). Перший дерев’яний замок в Красичині був збудований наприкінці XIV століття братами Павлом і Яном Ореховськими. Близько 1580 року Станіслав Красицький розпочав будівництво нового замку на місці попереднього. В 1602 році село перейменували на честь власника - Красичин.

Замок має вигляд чотирикутника з внутрішнім дитинцем. Чотири вежі: Божа з куполом, Папська з аттиком у вигляді папської корони, Королівська з шістьма маленькими вежами та Дворянська з оглядовою терасою символізують одвічний порядок у світі, 4 сходини в ієрархії влади: Бога, церкву, монархію і дворянство. Є ще одна, найвища квадратна вежа - Годинникова, яка споруджена над давньою брамою.

Після окупації російськими військами у 1939 році замок було розгромлено. Близько 1963 року розпочато його реставрацію. Наразі реставрацію призупинено, бо нащадки останніх власників замку Сапег судяться за замок з урядом Польщі.

Наші подорожі в цьому напрямку

Красичин, Ланьцут, Ряшів (Жешув) - подорож на вікенд. (Частина 1)

28.00.2014 - 31.00.2014

Як зробити звичайний шопінг у Польщі цікавим і пізнавальним.

Читати далі

Красичин, Ланьцут, Ряшів (Жешув) - подорож на вікенд. (Частина 2)

28.00.2014 - 31.00.2014

Як зробити звичайний шопінг у Польщі цікавим і пізнавальним.

Читати далі