Красичин

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Красичин - це село з населенням всього 440 чоловік. Село розташоване за 10 кілометрів від Перемишля. Але в цьому маленькому селі знаходиться один з найгарніших ренесансних замків на території Польщі.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

В XV столітті село називалось Слівніца (пол. Sliwnica). Перший дерев’яний замок в Красичині був збудований наприкінці XIV століття братами Павлом і Яном Ореховськими. Близько 1580 року Станіслав Красицький розпочав будівництво нового замку на місці попереднього. В 1602 році село перейменували на честь власника - Красичин.

Замок має вигляд чотирикутника з внутрішнім дитинцем. Чотири вежі: Божа з куполом, Папська з аттиком у вигляді папської корони, Королівська з шістьма маленькими вежами та Дворянська з оглядовою терасою символізують одвічний порядок у світі, 4 сходини в ієрархії влади: Бога, церкву, монархію і дворянство. Є ще одна, найвища квадратна вежа - Годинникова, яка споруджена над давньою брамою.

Після окупації російськими військами у 1939 році замок було розгромлено. Близько 1963 року розпочато його реставрацію. Наразі реставрацію призупинено, бо нащадки останніх власників замку Сапег судяться за замок з урядом Польщі.

Наші подорожі в цьому напрямку

28.08.2014 - 31.08.2014

Одного разу ми запланували поїздку до Польщі, але хотілося поїхати так, щоб і недалеко, фізично неважко і цікаво для нас і дітей. І ми почали шукати цікаві об’єкти. Спочатку нас зацікавив замок в Красичині, який знаходиться в 17 кілометрах від Перемишля. Далі ми запланували подорож до Ряшева (Жешува). Та перед Жешувом ми вирішили відвідати замок у Ланьцуті. Завчасно забронювали проживання в Красичині та Жешуві на Booking, купили квитки на потяг на "Pol Regio" і квитки на автобус з Жешува до Львова та з нетерпінням чекали запланованого дня подорожі.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
28.08.2014 - 31.08.2014

В Ряшеві (Жешуві) ми забронювали апартаменти на Booking (300 польських злотих за дві ночі), а наш господар люб'язно погодився нас зустріти на вокзалі, тому до апартаментів ми добралися дуже швидко.

Ми поселилися в апартаментах Dream Time - вони нам сподобалися тому, що мають дуже зручне розміщення поряд з Жешувським замком, і є недалеко від центру міста. Наші апартаменти складалися з кімнати (з мезоніном) і кухні.

Читати далі