Бжеґ

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Місто Бжеґ (пол. Brzeg) лежить в Сілезькій низовині, на історичному шляху, що з'єднує Схід із Заходом, в тому місці, де колись на високому березі річки Одри, Королівська дорога перетиналася з дорогою, що веде до Балтійського моря.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Найвідоміша пам'ятка Бжеґа - Замок Сілезьких Пястів, який ще називають Сілезьким Вавелем. Зведений на місці готичного замку-фортеці, замок був зруйнований під час облоги міста в 1741 році. В 1966 – 1990 роках замок був відреставрований. Зараз в замку знаходиться музей Сілезьких Пястів - в рамках постійної експозиції представлена історія міста, історія Сілезьких Пястів, скульптура і живопис Сілезії від п'ятнадцятого до вісімнадцятого століття. 

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Інша пам’ятка, яка заслуговує уваги – це міська ратуша. Ратуша збудована в 1570 – 1577 роках в стилі періоду ренесансу.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

30.12.2016 - 03.01.2017

Під час нашої поїздки в Париж ми дві ночі ночували у Вроцлаві. Вечірній Вроцлав вразив нас Новорічною ілюмінацією - тоді в нас з'явилась мрія відвідати його на Новий рік. Окрім того, ми боялися замерзнути як під час поїздки в Гданськ, тому вирішили їхати кудись південніше…  

Два роки тому, ми їхали чеським перевізником “Leo Express” з Кракова в Прагу, і нам дуже сподобалась якість послуг.

А ще, “Leo Express” нараховує милі на Ваші поїздки, і надають знижки для постійних клієнтів. Так ми вже наїздили 10000 кілометрів і маєм знижку 10%. Нас дуже потішило те, що віднедавна “Leo Express” їздить зі Львова, тому ми купили в цього перевізника 4 квитки до Кракова за 55,50 євро.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
30.12.2016 - 03.01.2017

Наступний день ми присвятили прогулянці по центральній частині Вроцлава. Для початку ми піднялися на оглядовий майданчик «Містка Каяття» (pl. Mostek Pokutnic).

Міст Каяття – це місток, на висоті 45 метрів, між двома вежами костелу Марії Магдалини. Згідно з легендою, після настання темряви, на мості з'являються привиди молодиць, які провели життя в розвагах з чоловіками, замість того, щоб піклуватися про свій будинок і дітей. Для покути, вони повинні були перетнути міст між вежами. Інша, менш оптимістична для туриста версія легенди, говорить про привиди померлих в місті мандрівників…  

Читати далі

30.12.2016 - 03.01.2017

На наступний день природа "згадала", що на дворі зима, і засипала Вроцлав снігом.  

Почали ми з огляду Кафедрального собору святого Івана Хрестителя. Кафедральний Собор святого Івана Хрестителя був заснований в 1000 році та є найстарішим готичним костелом Польщі. У 1037 році він був повністю зруйнований, після чого його ще не раз відновлювали. У 1945 році Собор був на 70 відсотків зруйнований радянськими військами. Впродовж 1946 - 1951 років собор ще раз відбудували.

Читати далі