Бендзин

Країна: Польща

Наші подорожі в цьому напрямку


Бендзин (пол. Bedzin) - невеличке містечко (близько 60 тисяч населення) розташоване за 12 кілометрів від Катовіце. Через місто протікає річка Чорна Пшемша.

Перша згадка про село Бендзин походить від 1301 року. Але поселення існувало на цьому місці з 9-го століття, охороняючи древній торговий шлях з Києва до Західної Європи. У 1340-х роках на цьому місці було побудовано кам'яну фортецю і засновано місто. Замок неодноразово знищували й відбудовували - зараз замок є візитівкою Бендзина.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Поряд з замком, на Замковій горі, розташований найстаріший храм Бендзина - Костел святої Трійці. Перша згадка про храм на цьому місці датована 1308 роком.

Наші подорожі в цьому напрямку

06.08.2015 - 26.08.2015

Як завжди весною кілька років, тому прийшов час планувати наше поїздку на море. Ми хотіли сумістити, як то кажуть, приємне з корисним, відпочити на морі й щось побачити нове. А оскільки ми давно мріяли відвідати Рим, а він знаходиться за 30 кілометрів від Тірренського моря, тому в нас виникла ідея сумістити поїздку в Рим з відпочинком на Тірренському морі.

Виліт з Катовіце був запланований 10 серпня, тому планували виїжджати з дому 9 серпня. Перед від'їздом ми зробили вдома невеличкий ремонт - полакували паркет. "Аромати" лаку були "конкретні" тому ми вирішили, що краще провести кілька днів у Кракові ніж “дихати” випарами лаку.  

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
06.08.2015 - 26.08.2015

Зранку таксі завезло нас в аеропорт Катовіце і десь о пів на першу ми вже були в аеропорту Рим Ф'юмічіно імені Леонардо да Вінчі. Італія зустріла нас грозовими дощами: наш літак через грозу хвилин 30 не міг зайти на посадку.

Як правило, lowcost компанії працюють з невеличкими аеропортами, а тут від нашого терміналу до залізничної станції ми йшли хвилин 20. Аеропорт імені Леонардо да Вінчі - один з найбільших аеропортів Європи – входить в європейську десятку за пасажиропотоком, має чотири термінали.

Читати далі

06.08.2015 - 26.08.2015

Відпочивши кілька днів на пляжах Санта Маринелла, ми вирішили подивитись щось цікавеньке. А оскільки «усі дороги ведуть в Рим» і ми його дуже давно хотіли побачити, то вирушили до "вічного міста". Звичайно, Рим як і інші старовинні міста з багато тисячолітньою історією, подивитися за один день нереально, тому ми запланували ознайомлення з цим містом розбити на кілька днів.

В перший день ми запланували відвідати деякі християнські святині. Оскільки ще з часів перших християн, Рим був важливим центром християнського життя, то в храмах Риму до наших часів збереглося багато святинь про які ми розкажемо трішечки пізніше.

Читати далі