Валлетта

Країна: Мальта

Наші подорожі в цьому напрямку


Валлетта - столиця Мальти - найпівденніша столиця Європи. Місто розташоване на південному сході острова Мальта, між гаванню Marsamxett на заході й гаванню Grand на сході. В місті проживає трохи більше як 4 тисячі людей, тоді як в мегаполісі навколо Валлетти проживає близько 400 тисяч.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Лицарі ордену Госпітальєрів під керівництвом Великого Магістра Жана де Ла Валлетта відбили у XVI столітті острів у турків і заклали місто, яке отримало назву Валетта.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Місто включено в список об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

15.09.2018 - 24.09.2018

Того року в нас не склалося з поїздкою на море влітку, але на море дуже хотілося. В червні ми проглянули ціни на лоукости й зупинились на рейсі Wizz Air з Катовіце до Мальти на вересень - 260 доларів за двох у два боки. Заздалегідь забронювали проживання і купили квитки на дорогу.

В день поїздки о 11:18 сіли на потяг Інтерсіті до Перемишля (460 гривень за 2 чоловік). О 12:57 ми вже їхали потягом до Кракова (90 польських злотих за 2 чоловік) - по четвертій були в Кракові. Перед п'ятою по-обіді поселилися в апартаментах "Krakow Hall - Sebastiana" (136 злотих за одну ніч).

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
15.09.2018 - 24.09.2018

На наступний день зранку ми доїхали автобусом до Ціркеви (анг. Cirkewwa) і сіли на пором до Гоцо (анг. Gozo). Гоцо другий за величиною острів Мальти. Вартість проїзду на поромі у два боки 4.65 євро - квитки перевіряють при поверненні з Гоцо - так що їх можна купити й на зворотній дорозі.

По дорозі відкриваються чудові краєвиди на острів Коміно. Коміно - третій за розмірами острів Мальтійського архіпелагу. На острові проживає тільки 4 мешканці. Туристів острів приваблює пляжем "Голуба лагуна" (анг. Blue Lagoon).

Читати далі