Тисауйварош

Країна: Угорщина

Наші подорожі в цьому напрямку


Тисауйварош (угор. Tiszaújváros) - невелике індустріальне містечко на північному сході Угорщини.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Місто є одним з небагатьох угорських міст, які не мають історії, що йде в середні віки або навіть більш ранні періоди. Місто почали будувати в 9 вересня 1955 року. Спочатку місто називалось Tiszaszederkény на честь села біля якого почали будувати місто. Але в 1970 році до сторіччя від дня народження Леніна, місто перейменували в Ленінварош (угор. Leninváros), що перекладається як місто Леніна. В 1991 році угорці провели декомунізацію і назвали місто Тисауйварош. Назва перекладається як "нове місто на Тисі".

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Зараз місто відоме своїми термальними басейнами.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

29.07.2016 - 16.08.2016

Також ми ознайомились з цінами на пальне: найдешевше пальне - в Україні, а найдорожче - в Хорватії.

За день до подорожі ми почали готувати до поїздки нашого песика: зробили в ветеринара йому довідку про стан здоров'я (ветеринарна форма №1), поїхали в львівський аеропорт і поміняли цю довідку на Міжнародний ветеринарний сертифікат. Отримати міжнародний ветеринарний сертифікат можна в будь-якому прикордонному пункті пропуску, де є ветеринарна служба, але ми вирішили не губити час і оформили його заздалегідь.

Також за день до поїздки ми розіслали в AirBnb запити на проживання в Угорщині. Ми не знали скільки часу загубимо на кордоні, тому розіслали запити від кордону до Будапешта. До подорожі все було готово...

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
29.07.2016 - 16.08.2016

Основна туристична розвага на Муртері - це подорож на кораблику національним парком Корнати. Архіпелаг Корнати включає 140 островів і займає площу майже 320квадратих кілометрів. Він отримав свою назву від найбільшого острова - Корнат. Національний парк Корнати охоплює 89 островів і займає площу 220 квадратих кілометрів. Але наші діти не хотіли плисти на кораблі, тому ми вирішили відвідати національний парк Крка.

Читати далі

29.07.2016 - 16.08.2016

Продовжуємо розповідь про наш відпочинок на чарівному узбережжі Хорватії.

Чергових кілька днів на пляжі було цілком достатньо щоб нас знову покликала дорога, цього разу до старовинного містечка Шибеник, яке розташоване всього за 35 кілометрів від Муртера. Шибеник - найстаріше хорватське місто на Адріатиці.

Місто розташовується в мальовничій бухті, у гирлі річки Крка - на місці впадіння річки Крка в Адріатичне море.

Перша згадка про місто датована 1066 роком. Проте археологічні розкопки в фортеці Святої Анни вказують, що це місце було заселено задовго до приходу на ці землі хорватів.

Читати далі