Відень

Країна: Австрія

Наші подорожі в цьому напрямку


Відень - столиця і найбільше місто Австрії. В місті проживає майже третина населення Австрії. Відень розкинувся на берегах Дунаю.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

Перші відомі поселення на місці сучасного Відня з'явились ще в 500 роках до нашої ери.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Центр Відня з 2001 входить в список світової спадщини ЮНЕСКО. Але в 2017 році через плани будувати висотні будинки місто було включено в список об'єктів що знаходяться в небезпеці.

Booking.com

Наші подорожі в цьому напрямку

12.01.2019 - 19.01.2019

Ми давно мріяли відвідати колишню столицю Австро-Угорської імперії — Відень. Допоміг Wizzair - відкрив рейс зі Львова до Братислави, яка знаходиться в 65 кілометрах від Відня   Кілька разів ми розглядали, як варіант зустрічі Нового року поїздку у Відень, але ціни на новорічні свята у Відні дуже високі. Тому слідуючи добрій традиції українців, що не встигли на Новий рік — можна на Старий новий рік, ми купили на Kiwi за $139 квитки (на 4-х в обидва боки) на 12 січня по маршруту Львів - Братислава - Львів. Наш рейс трохи затримали, але це не завадило нам комфортно залетіти в Братиславу. Для проїзду в громадському транспорті Братислави ми в аеропорті в автоматі купили квитки на автобус, наш був номер 61. Так ми по п'ятій вже поселились в наших апартаментах, які забронювали за $139 на AirBnb.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
12.01.2019 - 19.01.2019

Найзручніше пересуватися містом на метро, яке у Відні доволі дороге: квиток для дорослого коштує - €2.4, дитячий - €1.2. Якщо плануєте багато переїздів містом, то краще купити денний квиток за €5.8. Також продають "саше" з восьми денних квитків за €40.8, але на жаль не у всіх автоматах є можливість це зробити, принаймні нам так і не вдалось їх придбати ні в автоматі ні у касі метро. Багато автоматів, що продають квитки мають також російський інтерфейс. Головне не переплутати автомати з залізничними, щоб не виникла ситуація як у наших друзів. Вони попросили допомогти купити квитки в метро якусь "дівчинку" в автоматі Австрійської залізничній компанії — в результаті "дівчинка" купила їм квитки на проїзд Австрійською залізною дорогою для пенсіонерів — хоча нашим друзям до пенсії ще ого-го — навіть далі ніж нам...   Треба сказати, що ці квитки в тричі більші за квитки у метро — тому закомпостувати їм їх не вдалося — довелося їхати зайцем... 

Читати далі