Прага

Країна: Чехія

Наші подорожі в цьому напрямку


Прага - столиця та найбільше місто Чехії. Місто розкинулось на берегах Влтави.

Зареєструйтеся за посиланням і отримайте 56 євро на Ваші подорожі.

За легендою, створення Праги пов'язують з чеською герцогинею Лібушою і її чоловіком Пржемислом. В Лібуші було видіння і вона почала говорити: "Там далеко, куди можна дійти за день, посеред лісу є висока гора, що обривається до великої ріки. Коли прийдете туди то побачите чоловіка, що тесатиме з дерева поріг для свого дому. Ото від того порога і місто назвіть Прага. І тоді всі, навіть королі, схилятимуть голови перед цим містом. І це буде найбільше і найважливіше місто нашої землі і всі інші будуть йому коритись, бо там сидітиме король. І місцевість навколо того міста буде пупом нашого народу. Бачу місто велике, слава якого сягне зір на небі.". Пржемисл послав людей і вони знайшли це місце. На чеській мові поріг práh, тому місто назвали Прага.

Найдавніший замок на території Праги, Празький град, було збудовано в кінці 9 століття  на лівому березі Влтави.

Інший Празький замок, Вишеград, було збудовано в 10 столітті на правому березі Влтави.

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.

Найбільшого розквіту місто зазнало в 14 столітті, за правління Карла IV. Карл IV зробив Прагу столицею Священної Римської імперії. В той час побудували кам'яний міст через Влтаву (Карлів міст), збудували Нове Місто на правому березі Влтави, почали будувати Собор Святого Віта, заснували Карлів Університет.

За тисячу років свого існування Прага перетворилася з селища в місто, що тягнеться від Празького граду на півночі до форту Вишеград на півдні. Зараз в місті проживає 1,26 мільйона людей.

Booking.com

Починаючи з 1992 року, історичний центр Праги включений в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прага є одним з найбільш відвідуваних туристичних місць світу - щорічно Прагу відвідує більше ніж 6,4 мільйона туристів.

Наші подорожі в цьому напрямку

25.04.2015 - 02.05.2015

Якщо Ви запитаєте, з чого почалася наша подорож в Прагу, ми відповімо, що як завжди з мрії. Правду кажучи, це була більше мрія наших друзів, тому що ми вже були колись у Празі. А з іншого боку, ми не дуже любимо сидіти вдома на травневі вихідні. От і вирішили – їдемо!

І як завжди, почали з пошуку проживання заздалегідь. Слід зазначити, що травневі свята – це гаряча пора на такого роду відпочинок, і апартаменти змітають як гарячі пиріжки. Коли ми отримали чергову відмову на проживання, тому що все зайнято або шалено дорого, нам один з власників квартир сказав, що саме на травневі в Празі буде проходити чемпіонат світу з хокею. Ми зважили всі "за" і "проти" та змістили час поїздки на тиждень раніше.

Читати далі

Найпопулярніший сайт для пошуку і бронювання проживання.
25.04.2015 - 02.05.2015

Оскільки з нами було четверо дітей, то щоб зробити трохи відпочинку після важкої дороги, ми відправилися в зоопарк.

Зоопарк розташований у північному районі Праги Троя. Площа зоопарку сягає 58 Га. За рейтингом TripAdvisor.com Празький зоопарк займає 4 місце в світі та є найкращим зоопарком в континентальній Європі. Ми купили сімейний квиток за 600 крон (22,23 Євро) і пішли на чарівну прогулянку.

Читати далі

25.04.2015 - 02.05.2015

Оскільки з нами їхав найбільший спеціаліст, серед усіх наших знайомих, по динозаврах, Сашко, якому було всього чотири роки, і який знав усі види динозаврів, то відвідування Дино-парку стало для нас обов’язковою програмою.  З нього ми й розпочали наш наступний день.

Дино-парк знаходиться на даху торгового центру Galerie Harfa  і нам відповідно довелося добиратися метрополітеном.

Читати далі